NBA: Nowitzki shkëlqen nё fitoren e Dallas

Shko poshtë

NBA: Nowitzki shkëlqen nё fitoren e Dallas

Mesazh nga Emir prej Sun Jan 25, 2009 1:10 amDirk Nowitzki ka ndihmuar ekipin e tij Dallas Mavericks, qё tё kthehet nga humbja e tё mёrkurёs ndaj Milwaukee, pёr tё fituar mbrёmё ndaj Detroit Pistons me rezultat 112-91.
Fitorja ishte vetëm e treta nё tetё ndeshjet e fundit pёr Dallas. Nowitzki kryesoi me 26 pikё, ndërsa Josh Howard kontribuoi me 22 pikё dhe Brandon Bass me 18.

Richard Hamilton, i futur nё lojё nga stoli, udhëhoqi tek Detroit Pistons me 17 pikё.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi