Ora është Sun Jan 20, 2019 8:35 pm


 • Atmosfera Forum

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Rregullat E Forumit


  Ketu jane rregullat dhe per cdo te re ne forumin tone ketu do ti lajmerojme antaret ...Lexoni Para se te Postoni ...
  39 Temat
  43 Mesazhet
  Thu Aug 04, 2011 7:33 am
  gaighnaw  filmy na telefon za darmo
 • SMS Falas


  Dergo SMS falas , Oferta vetem per antaret e Atmosfera FOrum
  9 Temat
  16 Mesazhet
  Sat Jul 31, 2010 8:46 am
  zeke metaj SMS Falas - Vodafone , AMC , VALA , IPKO
 • Regullat e Regjistrimit


  Ne qoftese nuk dini se kryhet procedura e regjistrimit atehere shikoni videon se si shkon kjo procedur.
  2 Temat
  4 Mesazhet
  Sat Apr 04, 2009 11:57 pm
  besiii Regjistrimi
 • Regullat e Postimit


  Ketu mund te shkoni video se si mund te beni nje post.Kjo vlen per ata qe nuk kan informata per postim.
  1 Temat
  2 Mesazhet
  Sat Apr 04, 2009 11:57 pm
  besiii Ketu mund te Msoheni si te postoni 1 Foto
 • Biseda Te Ndryshme

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Prezantohu


  Prezantoni veten tuaj ne forum. Nese nuk je i Prezantuar nuk do te kesh Access (lejime) ne te gjitha Temat.
  22 Temat
  41 Mesazhet
  Wed May 12, 2010 8:01 am
  Mashtrusja Edhe une knej
 • Pyetje & Pergjegjje


  Ketu mund te pyetni qfar te deshironi.
  5 Temat
  16 Mesazhet
  Tue Feb 01, 2011 10:49 am
  Admin A e ka dikush Ndonje Program per Password
 • Reklama


  Ketu mund te Reklamoni WebFaqen,Portalin,Forumin tuaj.Info. Duhet te keni nje Logo/Link te ynin ne Faqen tuaj ..
  9 Temat
  17 Mesazhet
  Tue Mar 09, 2010 9:21 am
  1ardit Lajme futbolli per real madridin
 • Oferta


  Ne Kete Forum Do te Vendosen Oferta Te ndryshme Si nga Staffi edhe nga antaret tjere.
  4 Temat
  11 Mesazhet
  Sun Apr 05, 2009 2:59 pm
  besiii qelloni kush jan keta
 • Shitje-Blerje Online !


  Ketu mund te beni shpallje per Shitje-Blerje !
  2 Temat
  8 Mesazhet
  Sun Sep 13, 2009 5:36 pm
  erman Shes Kompjuter
 • Temat Te Lira

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Tema te Lira


  Nese tema juaj nuk pershtatet me asnjerin nga nenforumet e hapura, atehere mund ta postoni ketu
  31 Temat
  56 Mesazhet
  Wed May 12, 2010 8:04 am
  Mashtrusja Qfar telefon Keni?
 • Poezi Te Ndryshme


  Ta pasurojm kete forum edhe me krijime tuaja, me vargje qe rrjedhin nga mendja dhe zemra. Postoni ketu poezi te shkruara nga Ju !
  18 Temat
  19 Mesazhet
  Sun Apr 05, 2009 12:02 am
  besiii NENE E DASHUR NENE
 • V.I.P. Botëror dhe Kosovarë


  Ketu mund te gjeni gjithqka rreth VIP Boterore dhe Kosovare
  83 Temat
  90 Mesazhet
  Sat Apr 25, 2009 12:05 pm
  Admin VIP Kosovar
 • Sport


  Per te gjithe te apasionuarit e sportit, ky eshte vendi i duhur per ju. Diskutoni ketu per gjithqka ne lidhje me Sportin.
  160 Temat
  164 Mesazhet
  Wed Aug 03, 2011 9:02 pm
  Toonthor  aspirin anemia
 • Kultura


  Ketu mund te postoni qdo gje mbi Kultur...
  20 Temat
  23 Mesazhet
  Tue Apr 21, 2009 5:21 am
  Haris “Koha e Kometës” ose Koha e Inferioritet Shqiptar
 • Humor


  Ketu mundeni me postu barcoleta , etj gjithqka mbi Humorin mund te bisedoni ketu
  66 Temat
  72 Mesazhet
  Sun Sep 13, 2009 4:57 pm
  erman 2-te meqem ,,1-budall
 • Kuriozitete


  Kuriozitete te ndryshme , nga te gjitha sferat e jetes
  270 Temat
  276 Mesazhet
  Sun Apr 05, 2009 12:39 am
  besiii Ne lituani eshte pregatitur torta me e madhe me qokollate e cila ishte 15 metra e tradh perreth 3 metra
 • Pershendetjet dhe Urimet


  Ketu mund te pershendesni ndonje anetar te forumit..Ose mund t'ia uroni Ditelindjen apo diqka tjeter.
  4 Temat
  7 Mesazhet
  Sat Apr 04, 2009 2:59 am
  besiii besim Sokoli
 • Filma Vendor

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Muzik,Seriale,Klipe,Filma (Online)

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Muzike Shqip - Hite


  Ketu do ti keni hitet me te degjuara ne vend , si edhe ju mund te kontriboni duke postuar ndonje hit , ose edhe mund te kerkoni hitin tuaj te preferuar ...
  7 Temat
  7 Mesazhet
  Mon Oct 27, 2008 5:59 am
  Emir Alban_Skenderaj - Thirrje e dëshpëruar
 • Muzike ne gjuhe te tjera


  Hitet Dhe Albumet Me Te Reja ne gjuhe te ndryshme boterore : gjermanisht , hindiski ,arabisht ,italisht etj .
  11 Temat
  11 Mesazhet
  Sat Jan 24, 2009 10:57 am
  Emir Hoobastank - For(n)ever (2009)
 • Video Humor


  Ketu Mund te postoni Humore te ndryshme...
  21 Temat
  24 Mesazhet
  Sat Apr 04, 2009 2:19 am
  besiii Kqyrni ket video interesant
 • Telenovela-Seriale


  Ketu Mund te Postoni Seriale te ndryshme Latino Amerikane .....
  1 Temat
  2 Mesazhet
  Mon Nov 03, 2008 2:37 pm
  sokoli1 Erika Buenfil - Tormenta en el Paraíso "Mejores Escenas"
 • Filma


  Ketu Mund Te postoni Filma Shqiptar (vendor)...
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Filma te Animuara


  Ketu mund te gjeni filma te animuara ku mund te shikoni onlineprej 1-5 vjeq (baby) prej 6-9 vjeq (kids) prej 10-14 (generation)per vellezer apo motra tuaj te vegjel.
  31 Temat
  32 Mesazhet
  Fri Apr 03, 2009 7:21 am
  Durguti Dragonball Z 021 Kurz vor Zwölf 2/2
 • Documentar


  Dokumetar Mbi Shkencat e ndryshme te Jetes
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Filma Online


  Ktu Mund Te Shikoni Filma Online Mundesuar Nga Une Emiri
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Thu Jan 29, 2009 12:07 pm
  Emir Notorious (2009)
 • Download(Shkarko)

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Filma Shqiptar


  Ketu mund te shkarkoni filma shqiptar dhet po ashtu te postoni
  31 Temat
  32 Mesazhet
  Tue Aug 24, 2010 11:06 am
  rezart01 Telefoni i Nje Mengjesi
 • Lojrat


  Ketu mund te gjeni lojera te ndryshme per kompjuterin tuaj , ju kerkoni ne e gjejme
  319 Temat
  355 Mesazhet
  Sat Feb 12, 2011 8:47 pm
  w  Battle Realms with Winter of the Wolf
 • Filma


  Ketu mund te Postoni Filma te Huaj....
  213 Temat
  222 Mesazhet
  Wed Aug 03, 2011 5:28 am
  appoloph  Swimmer'S Ear Medicine
 • Programe


  Ketu mund te postoni dhe shkarkoni programe te ndryshme,si nga Windowsi, Vista, Linuksi. etj.
  371 Temat
  373 Mesazhet
  Sat Apr 04, 2009 3:31 am
  b3saR Çfarë është Open Office?
 • Shkenca dhe Teknologjia

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Shkencat Natyrore


  Ne kete forum ju mund te postoni dhe mesoni nga kto shencat:Gjeografia,Biologjia,Matematika,Fizika-Kimia, e shum tjera.
  19 Temat
  19 Mesazhet
  Wed Aug 03, 2011 5:29 pm
  samuelfx  Fxsystems Forex Broker located offshore
 • Shkenca & Teknologjia


  Informohu me me te reja nga Shkenca dhe Teknologjia
  147 Temat
  150 Mesazhet
  Sun Apr 05, 2009 3:01 pm
  besiii Sony ulë çmimin e PlayStation 2
 • Shkencat e tjera


  Perpos shkences dhe teknologjis mund te informoheni edhe me shkencat te tjera.
  37 Temat
  38 Mesazhet
  Tue Feb 03, 2009 9:58 am
  Benjamin Dhjetë vitet e fundit më pak të sëmurë nga kanceri në SHBA
 • Bota e Informatikes

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Hacking


  Gjith qka mbi Hacking vetem per Antaret e Forumit
  50 Temat
  54 Mesazhet
  Sun Apr 05, 2009 1:19 am
  besiii Delet Hi5 Coment
 • TV / Mobil


  Ketu keni qdo gje per mobile
  46 Temat
  49 Mesazhet
  Fri May 15, 2009 3:27 am
  Haris tungi
 • Programimi Kompjuteri


  Nga Bota e Informatikes njoftohu me Programimin Kompjuterik
  25 Temat
  25 Mesazhet
  Wed Feb 09, 2011 11:48 am
  jona  matric
 • Chat,VoIP & Email


  Ne kete Forum mund te postoni dhe shkarkoni qdo gjeqe ka te bek me chat,volp& email.(qdo gje per Mesengjer) si: Gmail, Yahoo, Mesenger, Mirc) etj.
  35 Temat
  44 Mesazhet
  Tue Jul 19, 2011 9:38 am
  linda  linda
 • Theme per Windows


  Ketu mund te shkarkoni dhe postoni te gjitha temat si per:Windows Xp , Windows Vista, Linux e tjera.
  8 Temat
  8 Mesazhet
  Tue Jan 27, 2009 6:37 am
  Emir VISTA BRUSHED - XP WindowBlinds Theme
 • Bota Hyjnore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Bota Islame


  Ketu mund te merni infromata nga bota islame
  62 Temat
  65 Mesazhet
  Sat Apr 04, 2009 1:59 am
  Durguti Mposhtja e zemerimit
 • Falja e Namazit


  Ketu mund te mesoheni se si falet namazi qe eshte nje oblligim kryesor te allahu
  6 Temat
  6 Mesazhet
  Fri Jan 30, 2009 10:56 am
  Benjamin Kohët e faljes
 • Ramazani


  Qdo gje mbi Ramazanin
  8 Temat
  12 Mesazhet
  Sat Apr 04, 2009 3:19 am
  besiii Ramazani Muaj Me i Mire I vitit
 • Mrekullit e Allahut


  Shikoni zoti i gjithfuqishem qfar mrekulli na i ka dergu si argument
  4 Temat
  6 Mesazhet
  Sun Apr 05, 2009 9:38 am
  Miguel foto Mrekullit e Allahut te ndryshme
 • Video Islame


  Ketu Mund ti gjeni disa video qe kan te bejn me Boten Islame.
  24 Temat
  27 Mesazhet
  Sun Apr 05, 2009 9:33 am
  Miguel Leter nga nje foshnje e palindur
Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 26 më Mon May 23, 2011 1:58 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë


Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2667 artikuj

Forumi ka 139 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri xilragu


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur