matric

Shko poshtë

matric

Mesazh nga jona prej Wed Feb 09, 2011 11:48 am

te ndertohen procedurat e leximit dhe te afishimit te nje vektori strukturash.

jona
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi