A e ka dikush Ndonje Program per Password

Shko poshtë

A e ka dikush Ndonje Program per Password

Mesazh nga besiii prej Sat Apr 04, 2009 4:18 am

Tregoni Ju lutem

besiii
Gold Member
Gold Member

Numri i postimeve : 75
Age : 24
Location : Kosova
Registration date : 27/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://besimsokoli.piczo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A e ka dikush Ndonje Program per Password

Mesazh nga 1ardit prej Wed Feb 03, 2010 6:03 am

o shoki qasi programe qfare po lyp ti per pasvord ka ama shtir esht me gjet edhe me pare jan

1ardit

Numri i postimeve : 5
Age : 26
Registration date : 02/02/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A e ka dikush Ndonje Program per Password

Mesazh nga admirim krasniqi prej Tue Mar 09, 2010 5:21 am

Taash Sa u regjistrova Ktuh dhe po e Qojj n`je sms .Kshtut : Nese kishii mujt me Gjet Pasin tim E-Mail admirim@hotmail.com kjjo eshte add e imja nese keni mundsii me gjjet pasin tem se dikush po e keqperdor addressen tem nese kishi muj me gjet m`falni per penges qao RESPEKT per ata qe e bojn ket Mundsi pe neve[flash][/flash]

admirim krasniqi

Numri i postimeve : 2
Age : 25
Registration date : 09/03/2010

Shiko profilin e anëtarit http://www.admirim-shqiptari.piczo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A e ka dikush Ndonje Program per Password

Mesazh nga Admin prej Tue Feb 01, 2011 10:49 am

admirimi@hotmail.com ket add nuk kemi mundur tja gjejm paswordin por e kemi bllokur pergjithmon qe mos me hy kerkush
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 151
Age : 24
Registration date : 10/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://school.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A e ka dikush Ndonje Program per Password

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi