Ora është Sat Nov 17, 2018 8:29 am

Temat Te Lira


 • Temat Te Lira

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Tema te Lira


  Nese tema juaj nuk pershtatet me asnjerin nga nenforumet e hapura, atehere mund ta postoni ketu
  31 Temat
  56 Mesazhet
  Wed May 12, 2010 8:04 am
  Mashtrusja Qfar telefon Keni?
 • Poezi Te Ndryshme


  Ta pasurojm kete forum edhe me krijime tuaja, me vargje qe rrjedhin nga mendja dhe zemra. Postoni ketu poezi te shkruara nga Ju !
  18 Temat
  19 Mesazhet
  Sun Apr 05, 2009 12:02 am
  besiii NENE E DASHUR NENE
 • V.I.P. Botëror dhe Kosovarë


  Ketu mund te gjeni gjithqka rreth VIP Boterore dhe Kosovare
  83 Temat
  90 Mesazhet
  Sat Apr 25, 2009 12:05 pm
  Admin VIP Kosovar
 • Sport


  Per te gjithe te apasionuarit e sportit, ky eshte vendi i duhur per ju. Diskutoni ketu per gjithqka ne lidhje me Sportin.
  160 Temat
  164 Mesazhet
  Wed Aug 03, 2011 9:02 pm
  Toonthor  aspirin anemia
 • Kultura


  Ketu mund te postoni qdo gje mbi Kultur...
  20 Temat
  23 Mesazhet
  Tue Apr 21, 2009 5:21 am
  Haris “Koha e Kometës” ose Koha e Inferioritet Shqiptar
 • Humor


  Ketu mundeni me postu barcoleta , etj gjithqka mbi Humorin mund te bisedoni ketu
  66 Temat
  72 Mesazhet
  Sun Sep 13, 2009 4:57 pm
  erman 2-te meqem ,,1-budall
 • Kuriozitete


  Kuriozitete te ndryshme , nga te gjitha sferat e jetes
  270 Temat
  276 Mesazhet
  Sun Apr 05, 2009 12:39 am
  besiii Ne lituani eshte pregatitur torta me e madhe me qokollate e cila ishte 15 metra e tradh perreth 3 metra
 • Pershendetjet dhe Urimet


  Ketu mund te pershendesni ndonje anetar te forumit..Ose mund t'ia uroni Ditelindjen apo diqka tjeter.
  4 Temat
  7 Mesazhet
  Sat Apr 04, 2009 2:59 am
  besiii besim Sokoli

 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur