Robinho shёnon hat-trick nё fitoren e Cityt

Shko poshtë

Robinho shёnon hat-trick nё fitoren e Cityt

Mesazh nga Emir prej Mon Oct 27, 2008 7:34 amTre gola tё shёnuara nga sulmuesi brazilian Robinho i kanё dhёnё fitoren e parё nё tre ndeshjet e fundit Manchester Cityt, qё mposhti Stoke Cityn si nikoqir.
Braziliani shёnoi golin e katёrt, tё pestё dhe tё gjashtё, nё tetё ndeshje tё zhvilluara me klubin, qё tregoi njё paraqitje mjaft ofensive. Goli i parё i vendasve erdhi nё pjesёn e parё, pas 14 minutash lojё, ndёrsa dy golat tjerё Robinho i shёnoi nё pjesёn e dytё (47' dhe 72').

Kjo ёshtё fitorja e katёrt e Cityt, kundrejt katёr humbjeve dhe njё barazimi, qё mbledh kёshtu 13 pikё pas nёntё javёsh nё Premierligё.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi