Djali i B.lladenit

Shko poshtë

Djali i B.lladenit

Mesazh nga Emir prej Wed Oct 22, 2008 8:44 am

Nje dit djali i B. Lladenit kthehet nga shkolla dhe po i thot babit te vet se kishte marr 1 ne gjeografi.
Po pse e pyet i ati?
Sepse thash se kulla Ejfel eshte me e gjat se WTC-te.
Vtem per kete, mos u shqetso se e rregullon babi kete pune.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi