Mula: Djali të qëndrojë me mua

Shko poshtë

Mula: Djali të qëndrojë me mua

Mesazh nga b3saR prej Sun Apr 05, 2009 11:21 am


Sopranoja e famshme Inva Mula, në kërkesën e saj për divorc ka bërë të njohura arsyet për ndarjen nga këngëtari dhe kompozitori, Pirro Çako, duke kërkuar njëkohësisht që djali i tyre të qëndrojë me të.
Për shkak të angazhimeve dhe pjesëmarrjeve në evenimente të ndryshme, dy artistët janë detyruar që të jetojnë larg njëri-tjetrit, Mula në Francë, ndërsa Çako në Shqipëri. Për këtë arsye artistja me famë botërore nuk ka mundur të vazhdojë më në këtë martesë.

Më tej, sopranoja kërkon që djali 14-vjeçar i tyre, Anthony Çako, të jetojë me të dhe nuk kërkon alimentacion nga Pirro Çako.

b3saR
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 32
Age : 26
Registration date : 19/12/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.vizioni.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi