Për të pestën herë, kampion tek “Gënjeshtari më i madh në botë”

Shko poshtë

Për të pestën herë, kampion tek “Gënjeshtari më i madh në botë”

Mesazh nga Haris prej Wed Oct 22, 2008 7:46 am

Ky kampionat është i vërtetë. Gënjeshtari më i madh në botë është kurorëzuar pasi tregoi një histori për një nëndetëse gjermane të Luftës së Dytë Botërore që kishte pushtuar Britaninë për të kapur dekoderat e televizionit dixhital. John Graham, “John gënjeshtari”, fitoi konkursin e përvitshëm të historive të gjata, i cili mbahet në Bridge Inn, në Santon Bridge. Graham, që e ka fituar titullin pesë herë më parë, tha se kishte zënë një merluc 2.7 metër të gjatë. “Ishte një histori e vërtetë”, insistoi Graham në transmetimin radiofonik të “BBC”-së dje. Ngjarja tërheq turistë dhe konkurrues nga e gjithë bota. Konkurruesit kanë pesë minuta për të treguar historinë më të madhe të dëgjuar ndonjëherë. Politikanët dhe avokatët nuk lejohet të regjistrohen
__________________
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi