Çiljeta bëhet bionde, mërziten fansat

Shko poshtë

Çiljeta bëhet bionde, mërziten fansat

Mesazh nga Emir prej Sat Oct 25, 2008 11:09 amKa eksperimentuar shumë me look-un, koshiente edhe për faktin se tiparet spikatëse ia lejonin këtë luks. Dhe në fakt pas çdo ndryshimi, ne e kemi pëlqyer Çiljetën. Madje pak kohë më parë kur vendosi të bëhej brune, dukej sikur gjeti lookun perfekt.

Mirëpo mbase Çiljeta nuk ka menduar kështu pasi nuk ka zënë rehat me flokët brune por vetëm një javë më parë, tek “E diela shqiptare” ku prezantoi këngën tek “Kënga Magjike”, ajo është shfaqur me flokët bionde shumë të çelëta.

Natyrisht kjo ishte befasia e rradhës dhe si të gjitha befasitë ka edhe anën e saj negative. Në bloge të ndryshme në internet fansat e saj e kritikojnë për lookun e ri duke i këshilluar se flokët brune i shkojnë më shumë se të verdhat. Të shohim nëse Çili do t’i marrë parasysh këto opinione.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi