Elton John hidhëron fansat

Shko poshtë

Elton John hidhëron fansat

Mesazh nga Benjamin prej Wed Oct 22, 2008 6:46 am


Sir Elton John ka hidhëruar fansat e tij tё cilёt paguan madje deri nё 2500 dollarё pёr njё biletё, pёr tё ndjekur paraqitjen nё koncertin bamirës nё New York gjatё tё hёnёs, ku ai doli tё kёndojё vetëm tri kёngёt e fundit.

Rokeri legjendar u ngjit nё skenё pёr tё festuar 35-vjetorin e albumit tё tij “Goodbye Yellow Brick Road”, me tё ardhurat nga shitja tё cilat do tё dhurohen pёr ndihmё organizatave qё luftojnë AIDSin, pёrfshirё edhe Elton John AIDS Foundation.

Por, pёr shkak tё paraqitjes shumё tё shkurtё tё yllit britanik, ai u fishkëllye nё fund, dhe tё pranishmit kanё kërkuar madje kthimin e parave dhe duke pyetur ku ishte Elton.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

tung

Mesazh nga Haris prej Thu Oct 23, 2008 9:11 am

kta tipa pernime vipa jane aa super.....
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi