Pink: Kёnga ime ёshtё shaka

Shko poshtë

Pink: Kёnga ime ёshtё shaka

Mesazh nga Benjamin prej Wed Oct 22, 2008 6:47 am


Ylli i muzikës pop, Pink, ka kërkuar nga fansat e saj tё mos e lexojnë shumё singlin e saj “So What”, qё kryeson listat, pasi qё çdo varg nё tё ёshtё shaka.

Hiti i ri i kёngёtares, i pari qё ngritet numër njё, tall ndarjen e saj nga burri Carey Hart, dhe pastaj hedh shaka mbi Jessica Simpson.

Por Pink thotë se i ka shkruar vargjet pёr ta bёrё atё mё qesharake, dhe ka thёnё se e ka shkruar Simpsonin pёr shkak tё përputhjes me rimën.

“Kjo kёngё ishte shaka kur e kam shkruar. Mendova, ‘Oh, kjo do tё jetё vërtet argëtuese: Mendoj se e humba burrin/nuk e di ku shkoi’. Dhe pastaj vazhdova mё tej nga kёtu dhe çdo varg ishte mё qesharak se i mëparshmi”, ka thёnё Pink.

“Gjithkush mendon se e shaj Jessica Simpsonin, por nuk ёshtё aspak kështu. Thjesht them se ajo ёshtё mё ‘cool’ se unё”, shton Pink.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi