Kalou: Chelsea ёshtё nё pozitё tё mirё

Shko poshtë

Kalou: Chelsea ёshtё nё pozitё tё mirё

Mesazh nga Emir prej Fri Jan 30, 2009 5:52 am
Pas dy golave tё tij tё shёnuar kundёr Middlesbrough, Salomon Kalou thotë se Chelsea ёshtё nё pozicion tё mirё nё garёn pёr tё fituar titullin e Premierligёs.

“Premierliga ёshtё e fuqishme dhe kurrë nuk mund tё thoni se ka mbaruar. Çdo ekip kalon momente tё vështira. Ne i kemi kaluar kёto momente tё vështira, Liverpooli po i kalon tash, ndoshta do tё jetё radha e Manchester United sё shpejti”, ka thёnё sulmuesi.

“Duhet tё jemi tё fokusuar dhe tё përpiqemi t’i fitojmë lojërat tona dhe tё shpresojmë tё tjerёt tё kenё momente tё vështira. Liverpooli erdhi nё Stamford Bridge dhe i dha fund rekordit tonё, ne kemi mundësi tё dielën tё udhёtojmё atje dhe tё hakmerremi”, ka shtuar Kalou.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 25
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi