Gjokset Rekord!

Shko poshtë

Gjokset Rekord!

Mesazh nga H-king prej Tue Oct 21, 2008 5:43 pm

Tani edhe përdorueset e rregullta të silikonit kanë një mbretëreshë të tyren. Pasi kreu dhjetëra operacione në dekoltenë e saj, një striptiste me emrin e artit, “Maxi Mounds”, është në fakt gruaja me gjoksin fals më të madh në botë. Me këtë “meritë”, ku secili prej gjinjve të saj peshon 9 kg, ajo arriti të hyjë në librin e rekordeve botërore “Gines”. “Kontaktova me zyrtarët e “Gines”-it dhe u kërkova nëse ekzistonte një kategori e tillë. Meqë nuk ekzistonte, vendosa që të isha e para pretendente për rekordin”, - tha striptistja. Përpara se të bëhej “Maxi Mounds”, Mbretëresha e Silikonit, ajo iu nënshtrua disa ndërhyrjeve me kirurgji plastike në gjoks. Fillimisht bëri një zmadhim të vogël, por nuk u kënaq me format e krijuara nga silikoni. U deshën disa vjet, që ajo të arrinte në përmasat e sotme, duke përdorur edhe teknika që sot janë të ndaluara, për shkak të rrezikut që paraqesin. Për momentin është beqare, por natyrisht që pas këtij rekordi, zonjusha nuk do të rrijë pa rënë në sy. “Për një grua si unë, është shumë e vështirë të gjesh personin e duhur. Kur dal jashtë, reagimet e njerëzve janë shumë të çuditshme, kështu që mua më duhet një njeri i veçantë”, - shprehet ajo. Duke parë përmasat e reja që ka fituar, “Maxi Mounds” ka nisur kohët e fundit të marrë pjesë në disa filma pornografikë.

H-king
Moderator

Numri i postimeve : 127
Age : 22
Location : ne zemer te kingut
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi