Burri në karrocë invalidësh vjedh prezervativë

Shko poshtë

Burri në karrocë invalidësh vjedh prezervativë

Mesazh nga H-king prej Tue Oct 21, 2008 5:06 pm

Një plaçkitës ka hyrë në një dyqan të Dallasit i armatosur me një shkop bejsbolli dhe një thikë. Ai u largua me një numër të madh të prezervativëve dhe një pije energjike.
Kapiteni i policisë së Dallasit, Kevin Janse, ka thënë të premten se një burrë në karrocë invalidësh është futur në njërën nga dyqanet e kompanisë ”Dallas 7-Eleven”, të mërkurën pasdite, dhe ka shkuar drejt e tek arka duke e rrahur me shkop bejsbolli derisa është hapur.

Por ai nuk vodhi para të thata. Në vend të tyre, policia thonë se ka vjedhur 10 kuti me prezervativë dhe një pije energjike para së të largohej.

Janse thotë se i dyshuari mund të ketë qenë pa shtëpi dhe me gjasë ka qenë i dehur gjatë kohës së plaçkitjes.


H-king
Moderator

Numri i postimeve : 127
Age : 22
Location : ne zemer te kingut
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi