MSN-Champion League

Shko poshtë

MSN-Champion League

Mesazh nga Miguel prej Sun Apr 05, 2009 11:30 am


Kush don me ba mesengjerin me ekipen e tij te preferuar dhe me lige te kapioneve le ta downloadon kete program por kjo vlen vetem per msn 8.0

http://www.msgpluslive.net/skins/vie...mpions-League/
Barcelon
http://www.msgpluslive.net/skins/view/97-FC-Barcelona/


Juventus
http://www.msgpluslive.net/skins/vie...ive-Messenger/

Miguel
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 26
Age : 38
Registration date : 27/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.google.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi