Steven Gerrard : Premier Liga me e rendesishme se Champions League

Shko poshtë

Steven Gerrard : Premier Liga me e rendesishme se Champions League

Mesazh nga f@t1h prej Sun Dec 28, 2008 9:28 am

Steven Gerrard ka deklaruar se do te ishte me i kenaqur po te fitonin premier ligen se sa qe e fituan Champion Ligen ne vitin 2005 kur ne Stamboll te turqis ata permbysen rezultatin 0-3 me dy golat e gerrard dhe golin e xabi alonsos qe shenoi ne tentimin e dyt pasi portieri Dida ia mbrojti 11 metershin... Ai tha se do te ishte Shume i gezuar po te fitonin premier ligen kete sezon.Liverpool per momentin eshte ne pozicionin e pare ne tabelen e premier liges me 3 pike me shum se Vendi i dyte Chelsea.Liverpool eshte ne nje forme te jashtezakonshme pas dy fitoreve te fundit ndaj Newcaste United 1-5 dhe ndaj Bolton Wanderers 3-0

f@t1h

Numri i postimeve : 3
Age : 23
Registration date : 23/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.alb-team.bestgoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi