Cili eshte gjesti i fundit interesant qe keni bere?

Shko poshtë

Cili eshte gjesti i fundit interesant qe keni bere?

Mesazh nga Emir prej Wed Jan 28, 2009 5:39 am

Tregoni ketu se cili eshte gjesti i fundit qe keni bere qoft ne shkolle apo diku tjeter,qofte gjest i mire apo i keq apo e perfgaqeseon ni rrebel...
Ketu nuk ka ofendime me thane qe e paske bo ni gjest te keq,secili e tregon gjestin e vet dhe nuk ka pune me gjestin e tjetrit...

Gjesti i jem i fundit ka qen qe kom bertit shum ne ore !!!
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Besiii

Mesazh nga besiii prej Wed Apr 08, 2009 4:06 am

Gjesti i jem i fundit ka qen qe kom Fol si magjup ne Ore edhe krejt Kl jan qeshe HheEH Very Happy

besiii
Gold Member
Gold Member

Numri i postimeve : 75
Age : 23
Location : Kosova
Registration date : 27/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://besimsokoli.piczo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi