Londinezet i heqin vete dhembet,u mungojne dentistet!!!

Shko poshtë

Londinezet i heqin vete dhembet,u mungojne dentistet!!!

Mesazh nga Haris prej Sat Oct 25, 2008 4:06 pm

Numri gjithnje e me i vogel i dentisteve shteteror ne Angli ka bere qe disa njerez te marrin masa ekstreme si p.sh .te heqin vete dhembet e tyre eshte shkruar ne nje studim.Te tjere perdorin superatak per te ngjitur kellefet vete.Nje person pranoi se kishte kryer 14 heqje dhembi me pinca.Mungesa e dentisteve shteteror bene qe personat me dhimbje dhembesh te drejtohen ne klinika private .78% e te intervistuarve pranojne se nuk gjejne sherbim shteteror dhe mbi 15% besojne se merrnin nje trajtim me te mire.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

sa interesant

Mesazh nga shyqyri prej Wed Nov 05, 2008 10:40 am

sa interesant qe ky kuriozitet

shyqyri

Numri i postimeve : 7
Age : 22
Registration date : 05/11/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.vizioni.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi