Hadërgjonaj: Pas albumit edhe dy klipe

Shko poshtë

Hadërgjonaj: Pas albumit edhe dy klipe

Mesazh nga Haris prej Tue Jan 27, 2009 8:57 pm


Hadërgjonaj: Pas albumit edhe dy klipe
Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj, e cila rikthehet pas tre vitesh me album të ri ka njoftuar se së shpejti do të prezantohet edhe me dy videoklipe të reja.

Albumi i ri mban titullin “Malli im” dhe përmban nëntë këngë. Promovimi i tij pritet të ndodhë kah fundi i janarit. Ndërkaq, për realizimin e këtij albumi këngëtarja ka bashkëpunuar me Luan Zhegun, Ernis Preshevën, Shpëtim Saraçin, Flori Mumajesin, ndërsa tekstet i ka bërë Aida Baraku.

Hadërgjonaj ka bërë të ditur se albumi i ri do të shoqërohet edhe me dy klipe të reja, njëri prej të cilëve do t’i kushtohet ish-presidentit të ndjerë të Kosovës, Ibrahim Rugova, ndërsa klipi tjetër do të jetë një këngë ritmike që do t’i përshtatet kërkesës së fansave.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi