Futbollisti i Preferuar dhe Kombtarja e Preferuar

Shko poshtë

Futbollisti i Preferuar dhe Kombtarja e Preferuar

Mesazh nga Benjamin prej Thu Oct 23, 2008 11:27 am

Qe po ja Nisi une i pAri masi po e postoj ket tem t'lir.
Futbollisti i preferuar:
ZINEDINE ZIDANE


Kombetarja E Preferuar:
ALBANIA(Shqiperia)
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hehe Qe Une Pe Vazhdoj

Mesazh nga Emir prej Thu Oct 23, 2008 11:37 am

Futbollisiti I Preferuar


Kombetarja e Preferuar
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po ju kallzoj edhe une :D

Mesazh nga Safir prej Fri Oct 24, 2008 4:00 pm

Lojtari dhe kombetarja ime me e preferuar eshte:
Ricardo Leite KAKA


Italia

Safir
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 27
Age : 24
Registration date : 23/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.djelmoshaterezikshem.piczo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Futbollisti i Preferuar dhe Kombtarja e Preferuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi