Aguilera në pritje të foshnjës së dytë?

Shko poshtë

Aguilera në pritje të foshnjës së dytë?

Mesazh nga Benjamin prej Fri Nov 07, 2008 3:03 pm


Ylli i muzikës pop, Christina Aguilera, dhe burri i saj Jordan Bratman, janë duke punuar në drejtim të krijimit të një fëmije të dytë.
Vetëm 10 muaj pasi lindi fëmijën e parë të saj, Max, këngëtarja zbulon se çifti janë duke u përpjekur për një fëmijë tjetër, ashtu që të ketë dallim të vogël në moshë në mes të Max dhe motrës apo vëllait të tij.

“Sinqerisht nuk mund të pres të lindi edhe një tjetër. Dua më shumë fëmijë dhe dua të jenë të afërt në moshë, së paku dy të parët. Nuk e di sa dua. Do të shohim se çfarë do të ndodhë”, ka thënë 27-vjeçarja.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi