Atmosfer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Celular me ekran televiziv

Shko poshtë

Celular me ekran televiziv Empty Celular me ekran televiziv

Mesazh nga Haris Sun Nov 02, 2008 3:58 pm

Celular me ekran televiziv F.1101032132761_m

Emrin Aquos e mbajnë ekranet më kualitativ të prodhuesit Sharp. Prodhuesi i njëjtë ka lëshuar celularin Aquos, që na bën të kuptojmë se ekrani do të jetë komponenti tij më mbresëlënës.

Sharp e Softbank kanë paraqitur telefonin me emër të plotë Aquos Fulltouch 931SH.

Bëhet fjalë për një pajisje rrëshqitëse të pajisur me ekranin e Sharp-it me rezolucion 1024 x 480 piksela dhe diagonale prej 38 inç. Rezolucioni i këtij ekrani është vetëm diç më i vogël sesa ai që gjendet nëpër laptopë. Padyshim që shfletimi i faqeve të internetit, fotografive dhe video materialeve në këtë telefon do të jetë kënaqësi e vërtetë.

Pos ekranit nuk janë aspak më të këqija as specifikat tjera të këtij celulari 3G dhe ai vjen i pajisur me adapterin stereo Bluetooth, kamerën stabilizuese digjitale të rezolucionit 5.2 megapiksela dhe me TV tunner.

Për fat të keq, ai ka një mangësi shumë të madhe, e ajo është se do të prodhohet dhe shitet ekskluzivisht për tregun japonez.
Haris
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 31
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
Celular me ekran televiziv Left_bar_bleue20/40Celular me ekran televiziv Empty_bar_bleue  (20/40)

http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi