Celular me pamje bukur të pazakontë

Shko poshtë

Celular me pamje bukur të pazakontë

Mesazh nga Benjamin prej Fri Nov 07, 2008 9:19 am


Për shijet definitivisht nuk ia vlen të diskutohet, mirëpo është krejtësisht e sigurt që shumica e përdoruesve dizajnin e pajisjes të prodhuesit tërësisht të panjohur më së paku do ta konsiderojnë si të pazakontë.
Madje, nëse na pyet dikush, edhe dizajnuesi i pajisjes së emëruar XH-MO25 TV Mobile Phone ka qenë bukur i hutuar sepse me gjasë nuk ka ditur kah t’ia mbajë gjatë realizimit të kësaj pajisje, prandaj ka vendosur të integrojë të gjitha shtojcat që i kanë rënë në mend.

Sa u përket karakteristikave teknike, ato nuk mungojnë në këtë celular. Ai posedon mbështetje për pranimin e dy kartelave SIM të cilat janë njëkohësisht aktive, ekran prej tre inç, pranues të radiovalëve FM dhe player multimedial, qasje për kartelat e memories të formatit të panjohur, tre zmadhues të integruar, dy kamera të integruara dhe punë në frekuencat GSM900/DCS1800.

Mbetet i panjohur është çmimi i kësaj pajisje dhe paraqitja e tij në treg.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi