Porsche paraqet edhe një celular

Shko poshtë

Porsche paraqet edhe një celular

Mesazh nga Haris prej Fri Oct 17, 2008 9:04 am


Përafërsisht një vit pas paraqitjes së përfaqësuesit të tij të parë në sektorin e telekomunikacionit të emëruar P'9521, Porsche Design Group paraqet edhe trashëgimtarin – modelin P'9522.

Porsche Design Group sërish është lëshuar në përpunimin e celularëve dhe në treg ka hedhur modelin P'9522, një pajisje me pamje jashtëzakonisht elegante, me shtëpizë metalike dhe ekran të madh të ndjeshëm në prekje.

Sa u përket anëve teknike, P'9522 përmban ekran të ndjeshëm në prekje prej 2.8 inçësh, GPS të integruar, mbrojtje biometrike në formën e lexuesit të gjurmëve të gishtërinjve, kamerë prej pesë megapikselash, player multimedial dhe lidhje wireless Wi-Fi.

Modeli i përmendur më herët P'9521 ka kushtuar 1.200 euro, e edhe pse çmimi i pajisjes së re P'9522 është saktësisht dy herë më i lirë, edhe më tutje mbetet i kripur. Dalja në shitje e kësaj pajisje është përcaktuar të jetë gjatë muajit nëntor
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi