Benitez: Mund të fitojmë edhe pa Torres

Shko poshtë

Benitez: Mund të fitojmë edhe pa Torres

Mesazh nga Emir prej Mon Oct 27, 2008 7:45 amMenaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, ka vetëm fjalë lavdëruese për të përzgjedhurit e tij, pas fitores së mbrëmshme ndaj Chelseat në Stamford Bridge.
Liverpooli rrënoi pathyeshmërinë e bluve në fushë të vet dhe arriti ta fitojë atje ku asnjë ekip i Premierligës nuk kishte fituar në 86 ndeshjet e fundit.

“Të gjithë flitnin se sa vështirë do ta kemi të luajmë në Chelsea pa Fernando Torres. Ai është lojtar kyç për ne i cili mund ta ndryshojë vazhdën e ndeshjes dhe gjithmonë është tmerr për mbrojtësit”, ka thënë Benitez.

“Por, nëse angazhohemi mirë si ekip, atëherë mund të luajmë siç e bëmë këtë dje. Dhe nëse duhet të luajmë edhe një ose dy ndeshje pa Fernandon, mendoj se kemi mjaft kualitet ta bëjmë këtë”, ka shtuar spanjolli.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi