Benitez: Duhet t’i eliminojmё gabimet nё mbrojtje

Shko poshtë

Benitez: Duhet t’i eliminojmё gabimet nё mbrojtje

Mesazh nga Emir prej Sun Jan 25, 2009 1:13 amMenaxheri i Liverpoolit, Rafael Benitez, iu ka thёnё lojtarёve tё tij se ata duhet t’i zvogёlojnё gabimet e natyrës sё tillё, si ajo qё u kushtoi tё kuqve me dy pikё nё derbin e fundit ndaj Evertonit.
“Kemi biseduar pёr tё dyja gjёrat, goditjet e lira tё panevojshme dhe mbulimin e dobët. Duhet tё jemi tё kujdesshёm dhe tё mos shkaktojmë faulle tё kota, nga tё cilat pastaj duhet tё mbrohemi”, ka thёnё Benitez.

“Ok, ne kemi bёrё gabime, por ndoshta mund tё mёsojmё nga to pёr tё ardhmen. Lojtarёt kanё kuptuar se duhet tё pёrmirёsohemi. Por nuk pranojmë shumё gola, dhe gjithmonë duket keq kur pranoni njё gol aq tё rёndёsishёm nё njё derby”, ka shtuar spanjolli.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 25
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi