Galliani: Ishte Beckham ai që na gjeti neve

Shko poshtë

Galliani: Ishte Beckham ai që na gjeti neve

Mesazh nga Emir prej Mon Oct 27, 2008 7:43 amZëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se David Beckham është ai i cili kishte shfaqur dëshirë për të kaluar në San Siro.
“Tregimi për Beckhamin në Milan rrjedh nga vetë lojtari. Anglezi na është paraqitur dhe përmes avokatëve të tij ka zbuluar dëshirën për të luajtur në Milan”, ka thënë Galliani.

“Beckham me siguri do të arrijë në janar dhe do të mbetet me ne dy ose tre muaj. Pastaj do të kthehet në vendin e tij”, ka shtuar italiani.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi