Beyonce: Të shtoj peshë ishte “e shijshme”

Shko poshtë

Beyonce: Të shtoj peshë ishte “e shijshme”

Mesazh nga Fikret prej Tue Oct 21, 2008 1:27 pm


Ylli i muzikës r’n’b, BeyonceBeyonce: Të shtoj peshë ishte “e shijshme”
Ylli i muzikës r’n’b, Beyonce, është kënaqur duke shtuar në peshë për rolin e fundit filmik, pasi thotë se kjo ka qenë e “shijshme”

Ish-anëtarja e grupit Destiny's Child, luan rolin e këngëtares Etta James në filmin e ardhshëm “Cadillac Records”. Dhe Beyonce thotë se është ndjerë mirë derisa ka mbushur faqet e saj.

“Kam shtuar po thuajse 7 kilogramë për të luajtur këtë rol. Ka qenë një mënyrë më e lehtë dhe më e shijshme se sa kur kam humbur peshë për filmin Dreamgirls”, ka thënë këngëtarja për magazinën In Style.

Vërejtje:vizioni e mban të drejtën e fshirjes së të gjitha komenteve që nuk i përmbahen temës së artikullit, kanë përmbajtje fyese ose përdoren për promovimin e faqeve të tjera.
Ju falemnderit për mirëkuptim!

MarketinG


Fikret
Admin
Admin

Numri i postimeve : 367
Age : 24
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.kosovabux.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi