drejtori

Shko poshtë

drejtori

Mesazh nga Emir prej Wed Oct 22, 2008 8:44 am

E zgjon nëna të birin e vet për në shkollë dhe i thotë:
-Zgjohu biri im,do të vonohesh!
-Nënë nuk dua të shkoj në shkollë. Nxënësit më urrejnë kurse arsimtarët më maltretojnë!
-Biri im! Janë dy qështje pse duhet të shkosh në shkollë . E para është se i ke 45 vjet , dhe e dyta sepse je drejtor i shkollës!
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi