dy sdudente ne provim

Shko poshtë

dy sdudente ne provim

Mesazh nga Emir prej Wed Oct 22, 2008 8:43 am

dy studentet pergatiten per ne provim hyn i pari dhe profesori e pyet sa bejne 1+1 studenti1 :1+1=2
profesori:si ndahen trekendeshat sipas kendeve
studenti1 :kendngushte,
kendgjere,dhe kenddrejte
profesori:a eshte e vertete se temperatura ne siperfaqen e tokes arin mbi 5000 grade
studenti 1:po por shkenca ende nuk e ka vertetuar
kur del studenti 1 i a tregon te gjitha pyetjet studendit te 2

profesori: si ndahen trekendeshat sipas kendeve
studenti 2: 2
profesori: sa bejne 1+1
studenti 2: kendngushte,
kendgjere,dhe kenddrejte
profesori:a je ti budalla
studenti 2: po por shkenca ende nuk e ka vertetuar
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi