Karika

Shko poshtë

Karika

Mesazh nga Emir prej Wed Oct 22, 2008 6:16 am

Shkojnë Shqiptari,Amerikani dhe Gjermani tek zoti për ta vizituar dhe së pari hynë Amerikani,kështu që zoti zgjohet në këmbë dhe e përshëndet.Pastaj hynë Gjermani,e edhe atë e përshëndet zoti sikurse edhe Amerikanin,dhe së fundi hynë tek zoti Shqiptari,por ai nuk zgjohet nga vendi hiq për ta përshëndetur.Kështu që Amerikani dhe Gjermani e pyesin zotin se për çka ai nuk zgjohet në këmbë për ta përshëndetur Shqiptarin, kurse zoti përgjigjet:
Po që se unë zgjohem nga karrigeja ime,ai ka për t’ma zënë vendin!.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi