Moratti: E prisja kete Inter

Shko poshtë

Moratti: E prisja kete Inter

Mesazh nga Benjamin prej Tue Oct 21, 2008 1:10 pm

E martë, 21 Tetor 2008 11:25

Massimo Moratti ndihet mjaft i entuziazmuar pas pokerit te golave qe Interi i shenoi Romes ne ndeshjen e djeshme.
Massimo Moratti ndihet mjaft i entuziazmuar pas pokerit te golave qe Interi i shenoi Romes ne ndeshjen e djeshme. "Skuadra u shpreh ne menyren me te mire dhe kjo do te thote se kemi evoluar ne loje. Kisha ndjesine se lojtaret ishin te qete dhe me pas arriten me lehtesi te madhe tek goli", theksoi pronari zikalter, sipas te cilit, Mourinho po i jep nje fytyre te vertete kesaj skuadre.

Me tej, ai ka shtuar se fitorja e djeshme eshte me shume nje merite e Interit, por nenvizoi faktin se edhe Roma eshte nje skuader e forte dhe e organizuar.

"Ne do kerkojme te vazhdojme rrugetimin. Eshte nje permiresim qe e prisja, por kampionati eshte shume i gjate por gjate rruges kemi edhe Champions League. Pervec Ibres, une mendoj se edhe Maicon eshte per Topin e Arte", pohoi presidenti zikalter per lojtaret e tij.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi