shperblime

Shko poshtë

shperblime

Mesazh nga Haris prej Mon Oct 20, 2008 11:53 am

ne kete forum ai antar qe bene 100 poste do te kete nje grad me lart si startues do te jet pastaj gold members
dhe do te kete 1 program falas si shperblim programi eshte:...

afroky eshte nje program ku mund ti beni folderat me ngjyra te ndryshme nga ajo e verdha ne ato te kuqe ose ne ndonje njyr qe e preferoni ju santa
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi