Djemtё e Lennon kёndojnё sё bashku?

Shko poshtë

Djemtё e Lennon kёndojnё sё bashku?

Mesazh nga Benjamin prej Fri Jan 30, 2009 5:54 am


Djemtё e legjendës sё Beatles, John Lennon, raportohet se do tё performojnё sё bashku pёr herё tё parё nё njё koncert tё Kombeve tё Bashkuara nё New York.
Julian Lennon, 45-vjeçar, nga martesa e parё me Cynthia Lennon, dhe Sean, 33-vjeçar, i cili ёshtё djali i Yoko Onos, qё tё dy kanё ngritur karriera solistike, por kurrë nuk janë bashkuar nё publik.

Dy vёllezёrit thuhet se janë pajtuar tё performojnё sё bashku nё ceremoninë Millennium Goal Awards qё do tё organizohet nga Kombet e Bashkuara, mё 26 shkurt nё New York.

Vrasja e Lennon ka shkaktuar çarje edhe nё mesin e dy vёllezёrve mё nёna tё ndryshme, por ata viteve tё fundit kanё qenё gjithnjë e mё tё afërt.

Vёllezёrit Lennon raportohet se do tё ndajnë skenën edhe me yjet si Jon Bon Jovi, Richie Sambora, Akon dhe Macy Gray.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi