Shkolla Drejtimi!

Shko poshtë

Shkolla Drejtimi!

Mesazh nga Emir prej Wed Jan 28, 2009 5:38 am

Të gjith postoni drjetimin e vet pasi e keni kryer shkollen fillore dhe ja keni nisur shkollës së mesme

neyse hala se kom kry po natyror kom ndermend
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi