Wenger: Arsenali nuk ka hequr dorё nga titulli

Shko poshtë

Wenger: Arsenali nuk ka hequr dorё nga titulli

Mesazh nga Emir prej Sun Jan 25, 2009 1:12 amArsenali ёshtё duke shijuar njё seri tё mirё rezultatesh dhe po ‘shёrohet’ pas njё paqёndrueshmёrie qё e shoqëroi klubin nё pjesën e parё tё sezonit.
Topçinjtё janë nё pozitën e pestё, me Aston Villёn qё ёshtё futur nё katërshen e parё qё kualifikohet pёr nё Ligёn e Kapionёve, por me vetëm gjashtё pikё mё pak se lideri i tabelës Manchester United, qё megjithatë ka njё ndeshje mё pak.

“Ende nuk e kemi sakrifikuar ligёn. Ështё njё garё shumё e rёndёsishme. Ajo çfarë numërohen janë pikёt, ne jemi vetëm gjashtё pikё prapa ekipeve kryesuese pёr momentin. Jemi nё gjendje tё mirё dhe liga pёr mua ёshtё gara mё e rёndёsishme pasi ju tregon se sa tё fuqishëm jeni pas 38 ndeshjesh”, ka thёnё Wenger.

“Përqendrimi ynё ёshtё nё ligё, Ligёn e Kampionёve dhe Kupёn FA, ne nuk do tё zgjedhim ndonjërin”, ka shtuar francezi
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi