Fotot nudo te Zajmina Vasjarit

Shko poshtë

Fotot nudo te Zajmina Vasjarit

Mesazh nga Emir prej Tue Jan 20, 2009 6:06 am
Bukuroshja sh qiptare Zajmina Vasjari, e cila është gjithashtu dhe njëra nga fitueset e edicioneve të “Miss Shqipëria”, është bërë së fundmi edhe më shumë e kërkuar dhe e klikuar në sitet elektronike në internet. Në njërin prej tyre, janë publikuar disa foto të cilat e pasqyrojnë Zajminën nudo. Admiruesit e saj, por dhe kuriozët kanë patur rastin ta shohin atë në poza shumë të nxehta dhe shumë provokuese. E pyetur për këto foto erotike, show-girl Vasjari, mohon kategorikisht që këto poza të jenë realizuar prej saj dhe i quan ato skandaloze. Ajo i konsideron ato thjesht fotomonzhe të shëmtuara.

FOTO

Janë një seri prej thuajse 8 fotosh në të cilat pasqyrohet Zajmina Vasjari e cila pozon pa vello. Në këto poza ajo shfaqet me ngjyrën e verdhë të flokët, ngjyrë të cilën për hir të së vërtetës ajo ka kohë që e ka braktisur. Fotot që qarkullojnë në internet e paraqesin atë të zhveshur herë nga mesi e sipër, e herë nga mesi e poshtë, gjithashtu mbi secilën nga to është dhe i sigluar emri i saj. Pozat nudo kanë në sfond ambiente të ndryshme duke filluar që nga përkulja mbi makinë dhe deri tek shoqërimi i saj me një tjetër femër, e cila duket se quhet Xhuli. Pikërisht këto foto ka shkatuar shumë debate dhe ndër vizitorët e site-it, të cilët duken se janë të ndarë në grupe, disa nga ta mendojnë se janë të realizuar vetë nga Zajmina, ndërsa pjesa tjetër e kundërshton këtë ide. Të realizuara po ose jo prej saj, publiku mashkullor ka qenë shumë aktiv në komente nga më të ndryshmet.

KËNGËTARJA

E pyetur në lidhje me këtë çështje këngëtarja bukuroshe Zajmina Vasjari, ka mohuar kategorikusht që të ketë realizuar këto foto, madje i ka konsideruar ato si vërtet skandaloze “Nuk është aspak e vërtetë që unë i kam bërë ato foto dhe pse aty shkruhet emri im. Mund të shikoni që fytyra ime është përdoruar në trupa të fotove nudo, për të aluduar sikur unë i kam realizuar ato. Më duken vërtet skadaloze dhe i konsideroj ato thjeshtë si fotomontazhe të shëmtuara”, ka përfunduar ajo lidhje me këtë çështje.

FOTO-MONTAZHET

Në botë artistike jashtë Shqipërisë, këto lloj fotomontazhesh janë shumë të përhapura dhe konsiderohet si diçka tepër normale që admiruesit e VIP-ave të bëjnë edhe montazhe të ndryshme fotografike duke i paraqitur ato shpesh lakuriq, apo në skena me karakter seksual. Në botën shqiptare të VIP-ave është Zajmina e para që për mirë, apo për keq bëhet pre e këtyre montazheve.

KALENDARI

Zajmina Vasjari në vitin 2003, sëbashku dhe me disa të tjera bukuroshe të tjera shqiptare si Elisabeta Gjinpali, Çiljeta Xhilaga, Aldona Elezi, Denisa Cela, Zijada Melani, Xhorxhina Llogori, kanë pranuar të pozojnë në një kalendar, i cili i pasyronte ato gjysëm të zhveshura. Ky kalendar ishte i pari i këtij lloji i realizuar nga vajza shqiptare dhe në kohën kur u realizua tërhoqi shumë dhe vëmendjen e publikut. Por dhe pse ky kalendar ishte reklamuar si ato te realizuara nga “Max”, ose “Pirreli”, në këtë të fundit Zajmina kishte pozuar me të brendshme veshur.

KARRIERA

E ka nisur si një “Miss Shqipëria”, por kjo nuk ka qenë finishi për bukuroshen shqiptare. Shumë shpejt ajo, krahas modës dhe evenimenteve të ngjashme, filloi të angazhohej në muzikë, duke tërhequr vëmendjen si këngëtare shumë ekstravagante në skenë. Kënga për të u bë trampolinë për të vijuar suksesin dhe për të arritur majat. Hapja e ateliesë së saj, bëri që vajza e skenës të tërhiqte vemëndjen e publikut, këtë radhë edhe si një biznesmene.

Nese deshironi ti shihni fotot ne fjal hyni > Ketu < - KUJDES: Lejohen vetem moshat e rritura!!
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi