Pamela dhe Tommy bashkë në natën e Vitit të Ri

Shko poshtë

Pamela dhe Tommy bashkë në natën e Vitit të Ri

Mesazh nga Benjamin prej Fri Dec 05, 2008 9:06 am


Pamela Anderson planifikon të kalojë natën e Vitit të Ri së bashku me ish-burrin e saj Tommy Lee.
Ish-bukuroshja e serialit “Baywatch”, e cila ka dy djem me rokerin e grupin “Motley Crue”, planifikon të kalojë një natë romantike për festën e Vitit të Ri së bashku me Lee.

“Do ta kalojmë natën e Vitit të Ri së bashku në Montreal. Sa romantike...”, ka shkruar Pammy në faqen e saj zyrtare.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi