ALBANA OSMANI, në versionin pa grim

Shko poshtë

ALBANA OSMANI, në versionin pa grim

Mesazh nga Emir prej Sat Oct 25, 2008 11:16 amJemi mësuar që ta shikojmë gjithmonë të përkryer dhe vërtet të bukur. Kjo falë bukurisë së saj, por normalisht edhe falë një sekreti të vogël, grimit, prej të cilit femrat arrijnë shpesh të përfitojnë dhe shumë rezultate mbresëlënëse.

Por ja si na shfaqet prezantuesja Albana Osmani në një ditë të zakonshme pune. Pa asnjë grimë tualet, ndoshta e fshehur pakëz në syzet e mëdha dhe errëta të diellit.

Me flokët e kapura, e veshur thjeshtë dhe mbi të gjitha pa make-up, është e vështirë se mund ta njohim bukuroshen.

avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi