Flori ‘i dashuruar’ pas karaokes

Shko poshtë

Flori ‘i dashuruar’ pas karaokes

Mesazh nga Emir prej Sat Oct 25, 2008 11:11 amE ka treguar gjithmonë që ka shumë dëshirë që mbrëmjet e tij të lirshme t’i kalojë në karaoke me miqtë e tij i shoqëruar gjithmonë edhe nga e dashura. Nuk nguron asnjëherë të këndojë, edhe pse zëri i tij herë-herë stonon dhe kjo gjë e argëton mjaft aq sa qesh me të madhe sa herë që merr mikrofonin në dorë.

Zakonisht i pëlqen të këndojë këngë ritmike ku zakonisht i shoqëron me mimika fytyre, tepër të pranishme këto në figurën e një aktori të humorit. Paparaci ynë e ka realizuar këtë foto në Chardonnay Karaoke.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi