Arsenal, Gallas kapet mat me cigare

Shko poshtë

Arsenal, Gallas kapet mat me cigare

Mesazh nga Benjamin prej Sat Oct 25, 2008 3:48 am


Francezi eshte fotografuar ne daljen e nje klubi nate me nje cigare ne dore dhe sigurisht qe kjo sjellje nuk i ka pelqyer teknikut te tij, Arsene Wenger.

Tabloidet britanike kapin ne flagrance me nje cigare ne dore kapitenin e Arsenalit, William Gallas. Francezi eshte fotografuar ne daljen e nje klubi nate me nje cigare ne dore dhe sigurisht qe kjo sjellje nuk i ka pelqyer teknikut te tij, Arsene Wenger.

"Derisa eshte kapiten i Arsenalit ka disa pergjegjesi dhe kjo eshte e papranueshme. Nuk e kam pare foton por keto sjellje nuk me pelqejne. Puna e tij eshte publike dhe kjo ben qe ai te kete disa pergjegjesi publike. Kam bere nje gabim me kete gjest", shprehet Wenger, i cili pritet te ndeshkoje lojtarin me ngjyre.

Nderkohe, Gallas ka reaguar, duke deklaruar: "E kam ves te mbaj cigare te fikura ne dore".
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi