Kumbulla ...

Shko poshtë

Kumbulla ...

Mesazh nga Admin prej Sat Oct 11, 2008 10:57 am

Martohet një vajzë e ndershme fshatare, por që nuk ishte e virgjër pasi kishte pasur një histori dashurie dhe pyet të ëmën:
-O mami si t’ja bëj me burrin në darkë që nuk jam e virgjër?
-Mos u shqetëso, por fut aty te vendi një kumbull dhe gjithçka do të shkojë mirë.
Pasi kryejnë marrëdhënie në darkë burri nuk merr vesh gjë. Vajza ngrihet në mëngjes dhe shkon në banjë, ndërkohë që kumbullën e lë në tavolinë. Kur kthehet sërish në dhomë shikon të shoqin që po hante kumbullën dhe shkon duke qarë tek e ëma:
-O mami, do të më sëmuret keq burri se hëngri atë kumbullën…
-Mos u shqetëso të keqen mami se babi yt ka ngrënë ftoin e nuk e gjeti gjë…
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 151
Age : 24
Registration date : 10/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://school.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi