Atmosfer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tani:“Luajmë rolin e injorantit!”

Shko poshtë

Tani:“Luajmë rolin e injorantit!” Empty Tani:“Luajmë rolin e injorantit!”

Mesazh nga besiii Wed Apr 08, 2009 3:46 am

Tani:“Luajmë rolin e injorantit!” Tani-sori-banoret-e-rinj

Dritani dhe Qetsori qëndrojnë në kopësht dhe diskutojnë për Aidën. Dritani thotë që ajo ka shkuar tek dhoma e të rinjve. Qetsori e pyet se me kë ka fjetur ajo pasi te ajo dhomë nuk ka krevat tek. Ai i kthehet:-“Lëre të iki, sa më pak aq më mirë jemi!” Dritani fillon diskuton për Mimozën duke thënë që pavarsisht se është shumë e mirë ai e nxorri në nominim. Qetsori mendon që do ishte më mirë po të ishin 6 persona në nominim pasi ndihesh më rehat. Ai shton duke thënë që është më e vështirë po të jesh vetem dy persona se ka emocione shumë të forta. Ai i tregon Dritanit për 5 nominimet e tij. Diskutimi kalon tek banorët e rinj dhe sipas Dritanit ato kanë ardhur me ide të qarta dhe me veprime të koordinuara. Qetsori i thotë:-“Ato njihen me njëri-tjetrin jashtë! E mira është që ne të bëjmë rolin sikur nuk i kuptojmë!” Dritani shton:-“Të luajmë rolin e injorantit!” Ai i thotë që i kishte bërë përshtypje sjellja e Adit me Qetsorin dhe i thotë që banorët kanë filluar që të mos flasin hapur. Qetsori i thotë:-“Unë nuk u përplasa pasi ishim nga e shtuna, por ai nuk e di që unë e mbaj mirë në supe!”

besiii
Gold Member
Gold Member

Numri i postimeve : 75
Age : 29
Location : Kosova
Registration date : 27/01/2009

http://besimsokoli.piczo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi