Syze dielli me Bluetooth, telefon...

Shko poshtë

Syze dielli me Bluetooth, telefon...

Mesazh nga Haris prej Tue Jan 27, 2009 9:42 pm


syze dielli me Bluetooth, telefon...
Nëse keni mjaft para sigurisht që vetes mund t’ia ofroni vetes disa gjëra siç janë dëgjueset Bluetooth, syzet e diellit, një kuletë të shtrenjtë dhe telefonin celular. Kjo nuk duket edhe shumë ekonomike, e në të njëjtën kohë zë shumë vend.

Syzet në fotografi, u mundësojnë të kombinoni tri nga katër gjërat e përmendura në një vend të vetëm.

Syzet Tri-Specs për diell posedojnë dy mikrofona të integruar, zmadhues, lidhje Bluetooth dhe disa dëgjuese.

Dëgjueset mund të lidhen në pajisjet PMP (Portable Media Player) dhe telefonat celularë, derisa kalimi nga thirrja telefonike në playerin MP3 kryhet falë ndihmës së një tasti në kornizën e syzeve.

Syzet e diellit Tri-Specs së shpejti do të gjenden në shitje me çmim prej 200 dollarëve amerikanë.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi