Anija kozmike Endeavour mbërriti në SNH

Shko poshtë

Anija kozmike Endeavour mbërriti në SNH

Mesazh nga Benjamin prej Tue Nov 18, 2008 11:12 am


Anija kozmike amerikane Endeavour dhe ekuipazhi i saj prej shtatë astronautësh kanë mbërritur me sukses në Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës.

Anija kozmike ka sjellë me vete 14.5 tonë materiale, që do t'i mundësojë stacionit të hapësirës të pranojë gjashtë astronautë tjerë.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi