Atmosfer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pantallonat me te shtrejta ne botë 85.000 euro !

Shko poshtë

Pantallonat me te shtrejta ne botë 85.000 euro ! Empty Pantallonat me te shtrejta ne botë 85.000 euro !

Mesazh nga Benjamin Fri Oct 24, 2008 4:38 pm

Mund të mos jenë më të bukura dhe më të dashurat për meshkujt, por janë padyshim pantallonat më të shtrenjta në botë. Janë pikërisht “Lederhosen”, pantallonat tipike lëkure që i shikojmë në kostumet tradicionale të zonave bavareze dhe trioleze. Sa mund të arrijë çmimi i tyre? Deri në shifrën marramendëse të 85.000 eurove. E gjithë merita është pikërisht e lëkurës së përdorur dhe të diamanteve të
shtuar. Blerësi i këtyre pantallonave “të kripura” është një gjerman i pasur nga Dubai, ndërsa është një firmë austriake ajo që ka e cila i ka prodhuar. Veçantia e tyre lëkura e drerit që është përdorur si dhe 166 diamantët të veshur në flori, me të cilët janë pasuruar. Pjesa tjetër janë thjeshtë panatallona tipike bavareze me ngjyrë e tyre karaktestike dhe me gjatësi deri në gjunjë.
-------------------------------------------------------------
Pantallonat me te shtrejta ne botë 85.000 euro ! Lederhosenlinkjg5
Benjamin
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 31
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
Pantallonat me te shtrejta ne botë 85.000 euro ! Left_bar_bleue0/0Pantallonat me te shtrejta ne botë 85.000 euro ! Empty_bar_bleue  (0/0)

http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi