Modë e çuditshme: Një orë nën tokë brënda një arkivoli

Shko poshtë

Modë e çuditshme: Një orë nën tokë brënda një arkivoli

Mesazh nga Fikret prej Thu Oct 23, 2008 7:17 am

Duket se është kufiri i fundit i sporteve ekstreme, edhe pse me sportin nuk duket të ketë shumë lidhje.
Duke paguar 75 euro një sipërmarrës hollandez ofron mundësinë që gjithkush mund të varroset për argëtim.
Kjo gjë duket si një makth i keq por duket se funksionon.
Të dashuruarit rreth këtyre maktheve vendosen brënda një arkivoli dhe varrosen 5 metra nën tokë për rreth një orë.. Arkivoli është i mbushur me oksigjen , për të lejuar frymëmarrjen, ka një buton antipanik gjithashtu përfshin edhe një Ëebcam që u mundëson miqve dhe familjes të të vdekurit virtual që ta shohin.
Sipërmarrësi është duke e testuar projektin e tij në kopështin e shtëpisë dhe do të jetë në funksionim të plotë në verën e këtij viti. “ Nuk ka rrezik të asnjë lloji, arkivoli është i paisur me një sistem sigurie që lejon në momentin që shtypet butoni antipanik të dalësh menjëherë nga gropa”.
Një modë e çuditshme ose më mirë të themi një modë horror.

Fikret
Admin
Admin

Numri i postimeve : 367
Age : 25
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.kosovabux.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi