Kuriozitet Mes E Leni Pa Lexu

Shko poshtë

Kuriozitet Mes E Leni Pa Lexu

Mesazh nga Haris prej Wed Oct 22, 2008 2:16 pm

Dueli me« i gjate« ne boks eshte zhvilluar ndermjet Endi Bovenit dhe Xhek Boskese« nga Nju Orleandi (SHBA) naten e vitit te ri 1893, nderkaq ka zgjatur 7 ore e 19 minuta dhe kishte 110 runda.Dueli eshte shpallur pa fitues sepse te dy garuesit humben vete«dijen.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 25
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi