Nëna e dehur lind foshnje të dehur .

Shko poshtë

Nëna e dehur lind foshnje të dehur .

Mesazh nga Haris prej Wed Oct 22, 2008 2:14 pm

Një nënë shtatzënë ishte kaq e dehur kur lindi, sa vajza e saj kishte kaluar 15 her më shum limitin e lejuar te alkoolit në gjak. Foshnja kishte 2.9 gram pë litër te alkoolit ne trup kur lindi ne Otwock - Poloni. Limiti e alkoolit në këtë vend është 0.2 gram për litër. Nëna u arrestua disa minuta pas lindjes dhe mund të denohet deri ne 5 vjet burg sepse vurine rrezik jeten e nje femije. Doktoret njoftuan policinë kur nëna e dehur u shfaq ne deren e spitalit për te lindur. Zëdhënsi thot:
"Doktorët jan te shqetesuar per zhvillimin e saj ne te ardhmen".
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi